Zapisz się na indywidualną sesję mentoringową

Poland

Description

Praca warsztatowa z zespołem scrumowym nie należy do najłatwiejszych zadań Scrum Mastera. Jednocześnie to właśnie od jej efektów zależy efektywna współpraca nad produktem. Co ciekawe, jednym z najczęstszych błędów jest po prostu niedostosowana do potrzeb zespołu agenda.


Jeżeli więc zdarza Ci się zastanawiać nad tym, jak:

… lub jakimkolwiek innym aspektem dotyczącym planowania warsztatów, to możemy Ci pomóc ;)


Masz okazję wziąć udział w bezpłatnej indywidualnej sesji mentoringowej z naszymi doświadczonymi specjalistkami: Patrycją Walą (Senior Scrum Master) i Natalią Kolińską (Senior QA Business Analyst), dla których praca warsztatowa stanowi stały element współpracy z zespołem i klientem.

Nieważne, czy jesteś weteranem Scruma, czy dopiero rozpoczynasz swoją przygodę - nasz mentoring dostosowujemy do Ciebie i Twoich aktualnych potrzeb.

Możesz wykorzystać ten czas, zarówno po to, by skonsultować swój aktualny problem w pracy projektowej, jak i zebrać garść ogólnych wskazówek i doświadczeń na przyszłość.


Requirements

Jedyne, co musisz zrobić, to wypełnić formularz zgłoszeniowy i umówić się na spotkanie w dogodnym terminie!


Uwaga:

Liczba miejsc jest ograniczona, dlatego o zapisach na sesje mentoringowe będziemy decydować na podstawie wypełnionych formularzy zgłoszeniowych. Zapisy zbieramy do 9 sierpnia.

Apply for this job